O mnie

W projektowaniu czuję się bardzo dobrze w różnych stylizacjach. Potrafię świetnie projektować w przestrzeniach miejskich, deweloperskich, nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych, przy hotelach, SPA jak i innych realizacjach czy modernizacjach miejskich ogrodów przydomowych. Będąc poza miastem w krajobrazie otwartym chłonę przestrzeń, czuję naturalizm i otaczającą przyrodę. Ogrody poza miastem i rezydencje są mi szczególnie bliskie ze względu na to, że przyroda i ptaki są tym co bardzo lubię i doceniam. Dodam jako perełkę, że posiadam także wykształcenie i doświadczenie w kierunku projektowania zabytkowych założeń dworsko parkowych gdzie jest nadzór konserwatorski.

projektowanie ogrodów Poznań

Słucham uważnie klienta, przestrzegam terminów, pomagam także nazwać i narysować ich pomysły. Wszystko krąży wokół potrzeb i oczekiwań klientów odnośnie projektowania. Dzięki temu, że bardzo lubię swoją pracę oraz że mam ponad 20 letnie doświadczenie umiem, potrafię jako twórca stworzyć designerską przestrzeń parku, ogrodu, krajobrazu, SPA. Wspólnie zaś możemy wypracować coś bardzo pięknego na wiele lat.

Wiele osób stwierdziło, że szkoda iż mają tylko jeden ogród do zaprojektowania … gdyż …
…etap tworzenia i inspiracji był czymś tak niesamowitym i nowym a na tyle ciekawym inspirującym, że chętnie zamówiliby kolejny projekt  Ogrodów Magdaleny. I tak ma to miejsce dla moich stałych klientów którzy zawodowo zajmują się budowaniem.

Kwalifikacje:

Projekty zieleni wykonywane są przez

dr inż. arch. kraj. Magdalenę Meller (z d. Ziółkowską)

  • 1994 - 1999 studia dzienne na Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Ogrodniczy, Specjalizacja w Katedrze Terenów Zieleni, tytuł magistra inżyniera
  • 2000 - 2001 Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) w zakresie "Ochrony i konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych"
  • 2007 czerwiec - obrona doktoratu w dyscyplinie architektura i urbanistyka w specjalności architektura krajobrazu
  • Udział w konferencjach i targach
  • 1999 - Wyróżnienie w konkursie pod patronatem wojewody poznańskiego i prezydenta m. Poznania na najlepszą pracę dyplomową związaną z problematyką rozwoju przestrzennego regionu wielkopolskiego "Moja Wielkopolska". Konkurs zorganizowany został przez TUP Towarzystwo Urbanistów Polskich. Tytuł pracy: "Historia i stan aktualny wybranych parków zabytkowych miasta Poznania"
  • 2001 - Wyróżnienie za pracę podyplomową w SGGW - rewaloryzacja jednego z zabytkowych parków dworskich
  • Promotorka ponad 34 prac dyplomowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
  • Przeprowadziłam ponad 2000 godzin zajęć na uczelni wyższej ze studentami

Połączmy Twój pomysł na przestrzeń z moim doświadczeniem projektowym i stwórzmy coś wyjątkowego.