Projektowanie

Garden design i Landscape design – umiem słuchać potrzeb ludzi odnośnie przestrzeni zewnętrznej a zarazem umiem włączyć fonię ogrodów i usłyszeć szum wymagań roślinności odnośnie danego siedliska.

Jestem sympatycznym projektantem architektem krajobrazu który lubi swoją pracę. Posiadam wiedzę, doświadczenie ponad 20 lat pracy projektowej i czas jaki poświęcę dla Twojego terenu.

Oferuję kompleksowe usługi projektowe dla każdego rodzaju przestrzeni zewnętrznej. Luksusowe projekty małych, średnich i dużych obszarów. Zaczynam od tarasu, ogrodu poprzez park współczesny do parku zabytkowego, dworu, pałacu, zamku oraz ogrodów na dachach itp.

SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE DO POBRANIA

 • Przestrzenie ogrodów przydomowych (jako projekty od podstaw przy budowie domu jak i modernizacje starych ogrodów przydomowych)
 • Twój ogród przydomowy może stać się piękniejszy i wygodniejszy przez 4 pory roku. Zadbam o kolorystykę i dobór roślinności oraz doradzę stylistykę ogrodu do architektury i Twoich upodobań. Zaprojektuję wygodną nawierzchnię wszystko w uzgodnieniu z Tobą w najdrobniejszych szczegółach.

  Poczujesz jakbyś kupił nowy piękniejszy teren a to wszystko za sprawą świetnego projektu ogrodu i nowej organizacji Twojej przestrzeni zewnętrznej i tarasowej. Tutaj możesz zorganizować spotkanie dla rodziny przyjaciół. Zaprojektuję Ci wygodny taras zewnętrzny lub taras w ogrodzie, skompletuję zadaszenie. Dobiorę pasujące meble ogrodowe i wszelkie potrzebne dodatki aż po donice wypełnione zielenią. Czyż brzmi zachęcająco?

  Czy już wiesz co masz zrobić ? Zadzwoń lub napisz maila i zamów termin na projekt swojego ogrodu. Zapraszam Cię.

 • Miejskie przestrzenie publiczne – zieleńce, skwery, parki, deweloperskie osiedla mieszkaniowe
 • Projektuję w AutoCAD na plikach otrzymanych od inwestora. Mam doświadczenie pracy w zespołach interdyscyplinarnych na poziomie uzgodnień z różnych branż. Projektuję zieleń np. nowoczesnych osiedli mieszkaniowych na etapie ich projektowania.

  Mam bardzo duże wyczucie architektoniczne i potrafię odpowiednio dobrać stylistycznie odmiany i gatunki roślinności. Wszelkie przestrzenie publiczne w miastach, zieleńce i parki – zaznaczam, że nie biorę udziału w przetargach. Oferuje kompleksowy projekt zieleni, nawierzchni i oświetlenia. Moja pracownia ma charakter ściśle projektowy a w sytuacji realizacji rekomenduję sprawdzonych wykonawców. Czy już wiesz co masz zrobić?

  Zadzwoń lub napisz maila i zamów termin na projekt. Zapraszam Cię.

 • Zieleń przy luksusowych hotelach i SPA w miejscowościach uzdrowiskowych
 • Pomyśl jaki komfort możesz zapewnić swoim gościom hotelowym w przestrzeni zewnętrznej obiektu od świtu aż do zmierzchu w Europie. Uruchom niewykorzystany potencjał Twojego terenu dla najnowocześniejszych instalacji i zieleni na zewnątrz zwiększając tym samym komfort i liczbę gwiazdek hotelu.

  Zieleń podnosi wartość inwestycji a percepcja odbioru wzrasta wraz ze świetnym projektem zieleni. Enklawa komfortu, SPA, cienia drzew (mogę wskazać na gotowe duże parametry drzew od razu przy realizacji). Zieleń przy tarasach, basenach, restauracjach, kawiarniach i ogrodach SPA, Parkach Zdrojowych. Wytyczne do sadzenia roślin sezonowych a także stylistyka donic. Te i wiele innych szczegółów uwzględni projekt zieleni na 4 pory roku. Zapraszam zamów projekt a Twoi goście na pewno na tym skorzystają i będą chcieli powrócić w miejsce pełne komfortowej gustownej zieleni. Jeśli interesuje Cię historia tych obiektów zapraszam poczytaj w wersji angielskiej moje przykładowe artykuły o polskich uzdrowiskach w zakładce MEDIA. Czy już wiesz co masz zrobić ?

  Zadzwoń lub napisz maila i zamów termin na projekt swojego obiektu. Zapraszam Cię.

 • Historyczne parki dworskie, historyczne ogrody i krajobrazy
 • Jeśli wiesz, że stałeś się posiadaczem na przykład zabytkowego parku wpisanego do rejestru zabytków nieruchomych to świetnie trafiłeś na moją pracownię projektową Ogrody Magdaleny. Zapewnię Ci kompleksowy PROJEKT REWALORYZACJI ZABYTKOWEGO ZAŁOŻENIA NP.. DWORSKO PARKOWEGO.

  W ścisłych dopracowanych z Tobą szczegółach odnośnie układu komunikacyjnego dróg, nawierzchni, odtworzę lub pokażę Ci oryginalny podjazd do dworu, pałacu z XIX wieku. Pamiętaj, że całość będzie uzgadniania z miejskim konserwatorem zabytków. Mam w tym doświadczenie i wiem jakie tu panują zasady w projektowaniu. Tak więc Twoja wizja zieleni może się urzeczywistnić w moim projekcie parku i razem powstanie coś wyjątkowego. Zapraszam, zarezerwuj sobie termin u mnie na projekt !

  Projektuję historyczne otoczenia parków, dworów, pałaców, zamków, klasztorów, kościołów.

 • Zieleń do nowych projektów architektonicznych
 • Każdy mój projekt zieleni jest jak oryginalna żywa rama do obrazu jaką tworzy element najważniejszy architektura obiektu. Możemy współpracować już na etapie projektu inwestycji obiektów architektonicznych albo w każdym dalszym etapie inwestycyjnym.

  Zapewniam oryginalne projekty zieleni przy biurach, firmach, galeriach, restauracjach i wszelkich innych obiektach użyteczności publicznej jak dworce kolejowe, ogrody przyszpitalne i inne. Współpracuję ściśle z każdą branżą biorącą udział w etapie projektowym. Rewitalizacje dzielnic mieszkaniowych i inne.

  Zapraszam zadzwoń a omówimy szczegóły zamówienia projektowego.

 • Ogrody na dachach
 • Ta forma zieleni na dachach może też mieć miejsce nieco niżej nad podziemnymi parkingami, tunelami itd. Specyficzne warunki jakie musi spełnić zieleń oraz zastosowanie specjalnych podłoży wraz z automatycznym systemem nawadniającym zapewni możliwość założenia zieleni.

  Przy zamówieniach na tego typu inwestycje niezbędne będzie podanie mi wielu parametrów technicznych jak choćby konstrukcyjnie przyjęty ciężar dla obciążenia dachu na 1 m kwadratowy. Mogę zaproponować dwa rodzaje dachów: ekstensywne lub intensywne (ale to w zależności ściśle od możliwości technicznych obiektu). Stąd tutaj aby nie było za późno niezbędne będzie szczególne konstruktorskie wzmocnienie całego obiektu wraz z połacią dachową ale zaznaczam już na etapie projektowania architektonicznego obiektu.

 • Ogrody tymczasowe wystawowe na targi, eventy, spotkania
 • W szczególnych przypadkach wykonujemy projekty pokazowych ogrodów, na targi, eventy jako zieleń tymczasową. Tutaj termin i miesiąc wystawy będzie mieć kolosalne znaczenie dla dostępności niektórych zazielenionych roślin. Projektowałam w Poznaniu dla Skody Yeti pokazowy ogród dla zewnętrznego toru jazdy samochodu na powierzchni około 1000 m kw. Czy już wiesz co masz zrobić ?

  Zadzwoń lub napisz maila i zamów termin na projekt swojej wystawy, eventu. Zapraszam Cię.

 • Ogrody zimowe tylko w powiązaniu z zaprojektowanym obszarem zewnętrznym
 • Jeśli staną się Państwo moimi klientami i posiadacie przestrzeń na ogród zimowy wówczas mogę za osobną umową skompletować Wam roślinność do ogrodu zimowego na warunki polskiego klimatu. Ogrody zimowe mają to do siebie że potrafią wspaniale zazielenić i ukwiecić dom i oranżerię w najbardziej surowe i zimne miesiące zimowe w Polsce.

  Zapraszam więc sięgnijcie wpierw po projekt przestrzeni zewnętrznej a następnie zamówcie aranżację ogrodu zimowego.

 • Rezydencje i siedliska – projekty terenów zieleni, nawierzchni i oświetlenia ogrodowego oraz systemy nawadniające (współpracuję z osobami które zakładają i projektują systemy nawadniania dla pól golfowych)
 • Indywidualnie do oczekiwań i potrzeb klienta wyceniam projekty dużych obszarów zieleni. Rezydencje z ogrodami powyżej 4000 m kwadratowych wraz z terenami przyległymi lub na przykład fragmentami leśnymi uzgadniamy dopracowując szczegółowo zakres mojego opracowania i zagospodarowania terenu zielenią.

  Najlepiej zadzwoń aby omówić Twoje oczekiwania co do projektu zieleni w szczegółach. Wycenię i wyślę Ci mailem ofertę. A potem zarezerwuj sobie termin u mnie na projekt, składając mailowe zamówienie!