Kontakt

Ogrody Magdaleny

Firma OGRODY MAGDALENY znajduje się w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Projektuję od 1999 roku. Wykonuję projekty terenów zieleni  - jako pracownia architektury krajobrazu i projektowania ogrodów, parków etc. na terenie całej Polski. Mam przygotowanie dendrologiczne  na warunki klimatu europejskiego strefy północnej (obejmujące te kraje).

W pozostałych krajach mogę dać zarys przestrzenny i kompozycyjny (osiedla mieszkaniowego, ogrodu, parku itd.) wówczas lokalny architekt krajobrazu w danym kraju dobierze parametry roślinności i sprawdzi lokalne prawo budowlane odnośnie aranżacji terenów zieleni i (PZT projektu zagospodarowania terenu).

Uprzejmie informuję że nie wykonuję i nie realizuję w terenie zakładania ogrodów ani ich pielęgnacji.

Współpracuję z doświadczonymi ogrodnikami od lat (są to osobne firmy) zakładające zieleń i mające także usługi pielęgnacyjne. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z przykładowymi projektami w PORTFOLIO.   

Czekam na Państwa zamówienia i rezerwację terminów usługi projektowej. Dopowiem, że wiosną co roku wiele osób przypomina sobie o swoim ogrodzie. Bywa często, że terminy projektowe OGRODÓW MAGDALENY są inne niż bieżący miesiąc! Pytając mnie czy zrobię darmowe koncepcje terenu ogrodu odpowiem że nie jest to możliwe. Firma jest jednoosobowa i pracuje na tej samej zasadzie co architekt. Współpracuję z osobami z różnych branż. Z chęcią wycenię dla Ciebie projekt terenu zieleni po analizie oczekiwań odnośnie wyposażenia (projekt zieleni, projekt nawierzchni, projekt oświetlenia – wskazuję miejsca i typy lamp) .

Zimą naprawdę jest czas na zaprojektowanie terenu zieleni.

Proszę uprzejmie pamiętać o podaniu powierzchni działki, ukształtowaniu terenu (teren płaski czy na skarpie), lokalizacji etc. oraz telefonie kontaktowym, mailu.  

Do zobaczenia

Dobrego dnia dr inż. arch. kraj. Magdalena Meller